• Sun. Jul 25th, 2021

Month: July 2021

  • Home
  • PJESËMARRJA E KADRI VESELIT NË VARRIMIN E BABAIT

PJESËMARRJA E KADRI VESELIT NË VARRIMIN E BABAIT

Post Views: 125 Dhoma e Specializuar, ka kthyer përgjigjie për klankosova.tv, rreth procedurës së lirimit të përkohshëm të ish-kryeparlamentarit Kadri Veseli, për ardhjen në Kosovë, me rastin e ndarjes nga…

KURTI: SERBISË T’I BËHET PRESION QË TË PRANOJË KRIMET NË KOSOVË DHE BOSNJË

Post Views: 240 Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, tha se dënimi i krimeve gjenocidale duhet të jetë i përhershëm, i padiskutueshëm dhe i kudondodhur në mënyrë që në të ardhmen…

VELA E QUAN VULININ KËLYSH TË GRUAS SË MILLOSHEVIQ, PASI E FYU PRESIDENTEN

Post Views: 116 ​​​​​​​Blerim Vela, shefi i Stafit të Presidentes, Vjosa Osmani, ka reaguar ndaj ministrit të Brendshëm të Serbisë, Aleksandër Vulin, pasi e ka fyer presidenten e Kosovës.  …

BARÇA DUHET TË ULË PAGAT, PSG E M.CITY TENTOJNË MESSIN!

Post Views: 13 Lionel Messi do Barcelonën, Barcelona do Lionel Messin, por rinovimi i kontratës nuk po vjen.   Tratativa, është ngadalësuar nga impenjimi i Argjentinasit në Copa America, por…

ASOCIACIONI NË QENDËR TË DIALOGUT

Post Views: 25 Deklaratat që vijnë nga zyrtarët e Bashkimit Evropian dhe Shteteve të Bashkuara të Amerikës, përmes të cilave i sugjerojnë Qeverisë së Kosovës që t’i qaset seriozisht zbatimit të…

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com