Armend Mehaj falënderon SHBA-në për partneritetin
1 min read

Armend Mehaj falënderon SHBA-në për partneritetin

Ministri i Mbrojtjes, Armend Mehaj, ka dhënë dorëheqje si ministër i Mbrojtjes.

Mandatin ai e ka pambyllur në Ambasadën Amerikane në Kosovë, ku është takuar me ambasadorin, Jeff Hovenier.

“E vlerësova mundësinë që të falënderoj ish-Ministrin e Mbrojtjes, Mehajn, për shërbimin e tij, bashkëpunimin tonë të ngushtë dhe partneritetin gjatë mandatit të tij. Ia dëshiroj të gjitha të mirat në angazhimet e tij të ardhshme”, ka shkruar Hovenier në Twitter.

Këtij postimi të ambasadorit amerikan i është përgjigjur Mehaj.

Faleminderit për bashkëpunimin dhe partneritetin tonë të vazhdueshëm”, ka shkruar Mehaj në Twitter/Gazeta Express

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *