1 min read

VIDEO-“Këtu po deshen shumë”, mërgimtaret tregojnë se çfarë kërkojnë nga djemtë në Kosovë, këto janë ‘kriteret’

Padyshim sezona e verës karakterizohet me ardhjen e mërgimtarëve.

Gjëja më pozitive, sipas tyre, është njohja me kulturën dhe vendin ku prindërit e tyre janë rritur, duke u munduar t’i ndjekin ato.

“Këtu po deshen shumë”, mërgimtaret tregojnë se çfarë kërkojnë nga djemtë në Kosovë, këto janë ‘kriteret’

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *