1 min read

“Çika e babit tu u falë”, Fero poston në InstaStory

Fero tashmë është përkushtuar shumë ndaj fesë.

Tashmë reperi po shfaqet edhe nga xhamitë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka publikuar një fotografi të vajzës së tij, Ninës, për të cilën thotë se po falet, e duket se ajo po ndjek rrugën e të atit.

“Çika e babit tu u falë”, ka shkruar ai.

Fero, ndryshe, ditë më parë ka njoftuar se po largohet nga muzika, pasi po i falë 5 vaktet dhe sipas tij është haram të merresh me muzikë./Lajmi.net/

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *