Modelja Adrola Dushi dhe Reperi Capital T: Në rrugën drejt konfirmimit të një lidhjeje dashurie?
2 mins read

Modelja Adrola Dushi dhe Reperi Capital T: Në rrugën drejt konfirmimit të një lidhjeje dashurie?

Modelja e njohur shqiptare, Adrola Dushi, duket se është në krye të listës së lajmeve pasi qarkullojnë spekulime të forta lidhur me një lidhje dashurie të mundshme me reperin e njohur, Capital T. Çifti i mundshëm është bërë subjekt i shumë komentesh dhe diskutimesh në mediat sociale, dhe ndryshe nga herët e tjera, duket se ata po i japin hapet më shumë konfirmimit të kësaj lidhjeje.

 

Në ditët e fundit, Adrola Dushi nuk është shpallur zyrtarisht, por është përfolur se ka qëndruar në një vend të veçantë në Shqipëri për një periudhë pushimi. Në surprizë të shumëkërkuar, reperi Capital T ka qenë pranë saj, duke sjellë ende më shumë vëmendje ndaj kësaj historie dashurie të mundshme. Fotot e tyre bashkë në të njëjtën lokacion kanë nxitur spekulime, dhe ngjarjet e fundit janë vërejtur nga ndjekësit e tyre me vëmendje të veçantë.

Ndërkaq, një tjetër detaj interesant është një video e postuar nga Adrola Dushi, në të cilën ajo shfaqet në sfond, ndërsa dëgjohet zëri i Capital T. Kjo video ka shkaktuar shumë spekulime të reja për marrëdhënien e tyre, ndërkohë që ata vazhdojnë të ruajnë misterin rreth statusit e tyre të lidhjes.

Pra, teksa ndjekësit dhe media presin me padurim për ndonjë konfirmim zyrtar, është e qartë se lidhja e mundshme mes Adrola Dushit dhe Capital T po krijon një interes të jashtëzakonshëm dhe po mban njerëzit në pritje për zhvillimet e ardhshme.

 

 

Ndonëse të gjitha detajet na dërgojnë tek konfirmimi i lidhjes së tyre, asnjëri deri më tani nuk është se e kanë pohuar e mohuar një gjë të tillë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ADROLA DUSHI (@adroladushi)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *