VIDEO-Gjyqtarja e Las Vegasit sulmohet nga i akuzuari gjatë seancës së dënimit
1 min read

VIDEO-Gjyqtarja e Las Vegasit sulmohet nga i akuzuari gjatë seancës së dënimit

Një gjykatëse në Las Vegas u sulmua gjatë një seance dëgjimore të mërkurën – dhe incidenti u kap në video.

banner

Deobra Redden u betua ndaj gjyqtares Mary Kay Holthus, ndërsa ajo jepte dënimin, më pas u hodh mbi stol dhe u hodh drejt saj, transmeton klankosova.tv.

Redden ishte planifikuar të dënohej për akuzën e tentativës me lëndim të konsiderueshëm trupor.

Para sulmit, një prokuror tha se Redden kishte një histori krimesh të dhunshme dhe kërkoi një dënim me burg.

Akuzat e kaluara përfshijnë pushtimin në shtëpi, dhunën në familje dhe baterinë ndaj një personi të mbrojtur.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *