“Marrëveshja u arrit”/ Ç’po planifikon Rikja me Ed Manushin?
1 min read

“Marrëveshja u arrit”/ Ç’po planifikon Rikja me Ed Manushin?

Rike Roçi ka qenë një prej emrave më të përfolur për sa kohë ka qenë pjesë e shtëpisë së “BBV3”. Rrugëtimi i saj mbaroi pak para finales, sakaq që prej asaj kohe e kemi parë të zhvillojë intervista të shumta teksa ka folur lidhur me eksperiencën e saj brenda shtëpisë, madje u bë dhe imazh i “Lori Coffe-së”.

banner

Skaaq pak momente më herët Rike ka ndarë në rrjete sociale një fotografi me moderatorin Ed Manushi. Përbri fotografisë ajo shkruan: “Marrëveshja u arrit!”

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *