• Sun. Jul 25th, 2021

Lajme

  • Home
  • Flet vëllai i gruas që u vra nga burri në Viti

Flet vëllai i gruas që u vra nga burri në Viti

Post Views: 24 Ngjarja tragjike e vrasjes së katërfishtë në Pozharan të Vitisë tronditi gjithë vendin. Kryefamiljari Fetah Zuka fillimisht vrau gruan dhe dy djemtë dhe më pas veten. Për…

Dua Lipa dhe Kylie Minogue publikojnë këngën “Real Groove”

Post Views: 19 Dua publikoi duetin, që e prezantoi në koncertin virtual. Dua Lipa në fund të 2020-ës vendosi të mbajë koncert virtual, ku kishte të ftuar edhe shumë emra…

Konfirmohen 80 raste me COVID-19 brenda 24 orëve në Prishtinë

Post Views: 33 Vetëm në Komunën e Prishtinës janë konfirmuar 80 raste me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit. Kështu është bërë e ditur përmes raportit ditor nga Instituti Kombëtar…

Kush nga të famshmit i dhanë fund beqarisë gjatë vitit 2020?

Post Views: 99 Që nga muaji mars kur filloi izolimi i detyruar nga përhapja e virusit COVID-19, në Kosovës u anulua organizimi i çfarëdolloj ngjarje që përfshinte turma me numra…

Manchester City përgatitë ofertë tejet të lartë për Harry Kane

Post Views: 16 Por e ardhmja e tij mund të jetë larg skuadrës aktuale Tottenham Hotspur. Manchester City është skuadra që po insiston për transferimin e Kane në Etihad Stadium.…

Gjendet një person i vdekur në Prishtinë, dyshohet se bëri vetëvrasje

Post Views: 21 Një person është gjetur pa shenja jete në Prishtinës, saktësisht tek rruga “Garibaldi”. Këtë e ka konfirmuar për lajmi.net zëdhënësja e Policisë Flora Ahmeti. Dyshohet se i…

Krejt çka dihet për vrasjen e katërfishtë në Pozhoran të Vitisë

Post Views: 129 Një ngjarje tragjike ka shokuar vendin mbrëmjen e sotme, ku një burrë vrau gruan dhe dy djemtë e tij, e më pas edhe vetën. Rasti ndodhi rreth…

Britanikja e parë që mori vaksinën e Pfizer, është injektuar edhe me dozën e dytë – zyrtarë të spitalit thonë se janë të gëzuar që ajo është mirë

Post Views: 16 Personi i parë në botë që ka marrë vaksinën kundër COVID-19 nga kompania farmaceutike Pfizer, ka marrë dje edhe dozën e dytë, shkruan BBC. Margareth  Kinan ka…

‘Fotoshopi bën çudira’, e dalloni Fjolla Morinën nga Kim Kardashiani?

Post Views: 32 Këngëtarja, Fjolla Morina ka befasuar me fotografinë e fundit. Ajo është shfaqur tejet e rregulluar me makijazh në të njëjtën kohë shihet se ka përdorur fotoshop, shkruan…

Rusët të ofenduar nga Rama për mos pranimin e vaksinës ‘Sputnik V’

Post Views: 22 Ambasada ruse në Tiranë ka reaguar lidhur me refuzimin e kryeministrit Edi Rama për ta sjell vaksinën kundër COVID-19, “Sputnik V” në Shqipëri. Sipas tyre, propozimi nuk…

Social Media Auto Publish Powered By : XYZScripts.com